Anker Eufy | Rolling Brush & Brush Guard For S1 Pro
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29B6001
- Saadavus: 4
-
25€
Anker Eufy | Rolling Brush & Brush Guard For S1 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 64.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 424.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.40 g |
| Plastic (No PET) | 12.60 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Rolling Brush & Brush Guard For S1 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


